SLV GROUP

Firma SLV Group powstała już w latach w Niemczech. Ze względu na swój dynamiczny rozwój przeniosła swą działalność na rynek polski. Początkowo funkcjonowała pod nazwą DiMN Rusztowania, a następnie SLV-GROUP. Nowa nazwa i wizerunek firmy były następstwem połączenia się z największą polską firmą produkcyjną Nova-Tech. Poprzez to połączenie pokazaliśmy, że sukces to między innymi doskonała praca partnerska. Dzięki dużemu zaangażowaniu, pasji, doświadczeniu oraz ciężkiej pracy, zbudowaliśmy bardzo solidny fundament naszej firmy.

Swoją pracę traktujemy jako misję, dlatego też największymi zaletami naszej firmy jest profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta, stałe doskonalenie naszych produktów i poszerzanie terytoriów działalności, o czym świadczą między innymi trzy oddziały w Polsce.

Produkcja niestandardowych elementów pod indywidualne zamówienie i poszerzanie naszego wachlarza produktów, jest naszym motorem do osiągania kolejnych wytyczanych celów. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze zespołu SLV oraz wsparciu działu technicznego firmy Nova – Tech, dajemy klientowi bezpieczeństwo i stabilność.

Nasze rusztowania produkujemy w Polsce z wykorzystaniem nowoczesnej i zaawansowanej technologii. Wykwalifikowana kadra polska, niemiecka oraz szwedzka zapewniają wysoką i powtarzalną finalną jakość naszych produktów. Produkty opuszczające naszą fabrykę są lżejsze od konkurencji, dzięki zastosowaniu stali S235 JRH, wytrzymalsze, dzięki wydłużeniu spawów i zastosowaniu wzmocnień oraz specjalnych okuć, długowieczne, dzięki zabezpieczeniu antykorozyjnym jakim jest ocynk ogniowy.

O rusztowaniach wiemy już wszystko, dlatego naszą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami podczas kontaktu telefonicznego bądź spotkań w stacjonarnych punktach sprzedaży.