Logo SLV

Oferta pracy

Księgowa 1/2 etatu

Data dodania: 26/04/2024
Miesjce Pracy: Oleśnica
Forma: 1/2 etatu lub kontrakt

Obowiązki

  • terminowe i terminowe prowadzenie ewidencji ksiąg rachunkowych zgodnie z zasadami o rachunkowości, MSSF oraz przepisami podatkowymi dla międzynarodowych klientów;
  • sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz rozliczeń podatkowych na podstawie obowiązujących przepisów prawa (PIT, VAT i podobnych);
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań na potrzeby GUS, NBP;
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi , takimi jak GUS, ZUS, US;
  • przygotowanie dokumentacji do audytów i kontroli skarbowej;
  • sporządzanie raportów zgodnie z potrzebami jednostki gospodarczej, banków oraz instytucji zewnętrznych;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w przedsiębiorstwie;
  • monitorowanie zmian w przepisach;
  • weryfikacja umów pod kątem podatkowym oraz księgowym;
  • przygotowanie rocznych budżetów dla działu księgowo-finansowego;
  • obsługa kadrowo-płacowa;
  • inne prace związane z działem księgowo-finansowym;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość/ rachunkowość/ finanse);
  • minimum 5- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dokładność, skrupulatność oraz szybkość w działaniu;
  • analityczne myślenie oraz nastawienie na wysoki standard obsługi Klienta;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników;
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości polskiej, przepisów prawa podatkowego oraz MSSF;
  • wiedza z zakresu przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej;
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność;

Oferujemy

  • pracę pełną wyznań i możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami;
  • pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji;
  • Praca na pół etatu lub kontrakt

Dlaczego warto pracować w SLV Group?

  • Dobre warunki finansowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Swobodny transfer wiedzy
  • Nowoczesna fabryka
  • Prywatna opieka medyczna

    Możesz dołączyć plik PDF o maksymalnej wadze 5 Mb.

    Tytuł

    Dziękujemy za wiadomość