Logo SLV

Certyfikaty

Certificat SP suedez

  • Szwedzki Certyfikat Typkontrollintyg

    Nowe wyzwania, które stawialiśmy sobie podczas naszej współpracy z nowymi partnerami biznesowymi były oraz są dla nas największą inspiracją do tworzenia nowych produktów, ulepszania aktualnych rozwiązań technologicznych jak również otwierania się na nowe rynki. Takim impulsem do działania była współpraca z rynkiem Skandynawskim – specyficznym, silnie przywiązanym do produktów pochodzących ze Skandynawii jednak z drugiej szybko rozwijającego się i stawiający na jakość. W 2012 roku Zarząd firmy Nova-Tech w porozumieniu z firmą SLV-GROUP zadecydowało, że oczekiwania, które stawiają klienci z rynku skandynawskiego są dla nas wyzwaniem i podjęto

    wspólną decyzję aby rozpocząć współpracę ze Szwedzkim Instytutem SP.SE
    – celem było uzyskanie certyfikatów pozwalających na użytkowanie naszych systemów na rynku Skandynawskim.
    & nbsp;

Dużym impulsem do działania był fakt, że żadnej firmie pochodzącej z Polski to zadanie nie udało się

W latach 2012/2014 przeprowadzono wiele badań, audytów firmy produkcyjnej, stworzono nowe produkty skrojone pod rynek skandynawski, po wielu miesiącach ciężkiej, jednocześnie ciekawej pracy uzyskaliśmy certyfikaty bezpieczeństwa na systemy RAM1 oraz RAM2.

Dodatkowo podczas certyfikacji przeprowadziliśmy badanie Global Test, co było jedynie formalnością oraz chęcią pokazania, że jako Polski producent jesteśmy w stanie konkurować z innymi firmami, które na rynku Szwedzkim oferują swoje rusztowania.

Dzięki uzyskaniu certyfikatów Szwedzkich nasze rusztowania od wielu lat są używane na rynkach Skandynawskich, pokazuje to również, że nasze wyroby spełniają wymogi stawiane nie tylko przez Polski Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego a również kryteria stawiane przez odrębne jednostki certyfikujące. W kolejnych latach naszym celem jest pozyskanie certyfikatów na nasze dodatkowe elementy, które sukcesywnie na bieżąco wprowadzamy do naszej oferty.

Certyfikat jakości Szwedzkiego Instytutu SP otwierający drogę na rynki Skandynawskie. Certyfikat Bezpieczeństwa wg. Polskich Norm Certyfikat Bezpieczeństwa